KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565186
nr 1556 5186
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 25x20 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:37:29
500 kr
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)